opcje zaawansowane (rozwiń)zaawansowane
opcje zaawansowane (zwiń)zwiń
opcje zaawansowane (rozwiń)zaawansowane
opcje zaawansowane (zwiń)zwiń

Nowości w środku Wielkiego Postu!

Na Wielki Post w Modlitwie w drodze proponujemy coś świeżego, co na pewno jeszcze lepiej pozwoli ten czas przeżyć. Oprócz dwóch naszych propozycji (rekolekcje Wielkopostne z zakonnikami i zakonnicami na każdy dzień oraz Aplikacji Mobilnych na iOS i Android), mamy dla Was dwie niespodzianki! Prezentujemy więc nasze akcje:

Rekolekcje z Janem Pawłem II

To cztery tygodnie rozważań dla wszystkich, którzy przed kanonizacją papieża Polaka, chcą przypomnieć sobie to, czego nauczał i co zostawił nam w swojej spuściźnie. Na każdy dzień od 27 marca, wybierane są krótkie myśli, perełki spośród jego nauczania. Podzielone są według haseł: Ja, Bóg, Honor, Ojczyzna. Te lakoniczne myśli Jana Pawła II, rozwinięte są w krótkim rozważaniu.
Przejdź do rekolekcji ->

 

Ekstremalna Droga Krzyżowa

Przy współpracy z Modlitwą w drodze, organizatorzy Ekstremalnej Drogi Krzyżowej, przygotowali rozważania na tegoroczną edycję, pod hasłem Miara wielkości. Trwaj z Jezusem. Codziennie w kolejnej stacji Jego Męki. Przeżyj ten Wielki Post inaczej. A jeśli masz siły, wybierz się w tę Ekstremalną Drogę w jednej z możliwych tras.
Przejdź do rozważań EDK ->

 

Rekolekcje codzienne z zakonnikami i zakonnicami

Na Wielki Post przygotowaliśmy dla Was rozważania, przygotowane przez zakonników i zakonnice różnych zgromadzeń i instytutów. Rozważania napisali: Mariusz Wójtowicz OCD, Aleksandra Huf SSpS, Zbyszek Szulczyk SJ, Michał Murzyn OP, Małgorzata Oczkowicz SDS, Wojtek Werhun SJ, Piotr Krawczyk OFMCap, Grzegorz Ginter SJ. Słuchaj każdego dnia!

 


Aplikacje mobilne

Od 5 marca, możesz wysłuchać Modlitwy w drodze w swoim telefonie! Przygotowaliśmy aplikację na smartfony z systemami Android: tiny.pl/qlcrd oraz iOS: tiny.pl/qlcrf . Od teraz modlitwa może być jeszcze bliżej Ciebie!
Zobacz więcej informacji ->

 

Ufaj Bogu! On może w Tobie po raz kolejny zdziałać cuda! Pozwól Mu się prowadzić w tym szczególnym czasie...

Tak Bogu ufaj, jakby całe powodzenie spraw zależało tylko od Boga, a nie od ciebie; tak jednak dokładaj wszelkich starań, jakbyś ty sam miał to wszystko zdziałać, a Bóg nic zgoła. /św. Ignacy Loyola/

Strona modlitwawdrodze.pl korzysta z plików cookies. Więcej informacji Zamknij