opcje zaawansowane (rozwiń)zaawansowane
opcje zaawansowane (zwiń)zwiń
opcje zaawansowane (rozwiń)zaawansowane
opcje zaawansowane (zwiń)zwiń

Wielki Tydzień w Modlitwie w drodze

Powiedz Hosanna i wejdź w przeżywanie tego Wielkiego czasu z Jezusem. Wpatruj się w Jego oblicze, chciej spotkać swojego Zbawcę. Chciej przeżyć z Nim dogłębnie ten Tydzień i słuchać Jego opowieści o Męce, Śmierci i Zmartwychwstaniu. Patrz i słuchaj. Kontempluj Jego Oblicze. Na ostatni, Wielki Tydzień, rozważania napisał były prowincjał jezuitów, ojciec Wojciech Ziółek SJ.

o. Wojciech Ziółek SJ - ur. 1963,  studiował filozofię w Krakowie i teologię w Rzymie, był duszpasterzem akademickim w Opolu i w Krakowie oraz proboszczem we Wrocławiu. Od 2008 do 2014 był prowincjałem Prowincji Polski Południowej.

Ekstremalna Droga Krzyżowa 2015

Zachęcamy także do skorzystania i pobrania najnowszych rozważań Ekstremalnej Drogi Krzyżowej na rok 2015. Hasłem tegorocznej EDK jest Męska strona rzeczywistości. Podobnie jak w zeszłym roku, także w tym można przejść wybraną trasę z głosową wersją rozważań. Nagrane przez Modlitwę w drodze rozważania dostępne są tutaj -> Napisane zostały przez wspólnotę MSR i WIO, z inspiracji ks. Jacka WIOSNA Stryczka oraz pod patronatem Abp Celestino Migliore. Zapraszamy!

Tak Bogu ufaj, jakby całe powodzenie spraw zależało tylko od Boga, a nie od ciebie; tak jednak dokładaj wszelkich starań, jakbyś ty sam miał to wszystko zdziałać, a Bóg nic zgoła. /św. Ignacy Loyola/

Strona modlitwawdrodze.pl korzysta z plików cookies. Więcej informacji Zamknij